1085 заходів в активі Національної тренерської мережі за першу половину 2011 року     За звітами тренерів-координаторів та тренерів мережі у 12 регіонах України, ми підбили підсумки роботи Національної тренерської мережі за перше півріччя поточного року.
    Протягом січня-червня 2011 членами національної тренерської мережі Центру «Ла Страда-Україна» було досягнуто таких результатів: 
• Проведено 1001 захід для 45 284 учасників (11237 фахівців та 34 047 представників групи ризику).

• 84 превентивно-освітні заходи для 748 представників групи ризику за методикою «рівний-рівному» було проведено у навчальних закладах, притулках та школах-інтернатах, приймальнику-розподільнику 3 міст України: Київ, Одеса, Сімферополь молодіжною секцією НТМ.

• У структурі НТМ відбулись зміни. Тепер більшу кількість членів НТМ становлять тренери-координатори (18 осіб), які координують роботу власних тренерських мереж у регіонах (133 особи). Тренери працюють лише в тих регіонах, де відсутні тренери-координатори (5). Загальна чисельність НТМ становить 156 осіб.

• Розширено географічне покриття НТМ. У 2011 році до НТМ приєднались представники Миколаївської та Тернопільської областей.

• 30 членів національної тренерської мережі підвищили свою кваліфікацію, взявши участь у Всеукраїнському навчально-організаційному семінарі на тему: ,,Діяльність національної тренерської мережі Центру ,,Ла Страда-Україна” у 2011 році. 

• Навчено 23 тренери під час тренінгу: „Соціальна профілактика торгівлі людьми: організація діяльності та методи роботи” (13-15 квітня 2011 р.), які протягом року будуть проводити профілактичну роботу.

     Більш детальна інформація в аналітичному звіті .

     Дякуємо тренерам за активну життєву позицію, за проведену роботу з важливих напрямів, у яких працює Центр!


Назад