Відбулася офіційна зустріч в рамках проекту з моніторингу виконання законодавства щодо протидії насильству в сім’ї     Центр «Ла Страда-Україна» за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин 22 липня 2011 провів засідання мультидисциплінарної робочої групи в рамках проекту «Моніторинг виконання законодавства України щодо протидії насильству в сім’ї». Цей захід став можливим завдяки проекту «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) та співфінансується Європейським Союзом і ПРООН.
     До складу мультидисциплінарної робочої групи ввійшли представники органів державної влади, міжнародних та громадських організацій – експерти даної теми, які щодня працюють у даному напрямі.
     Під час засідання робочої групи учасникам-експертам був представлений власне проект, який стартував у червні цього року, та озвучені наявні концептуальні напрацювання станом на сьогодні. Протягом зустрічі експерти детально, постатейно, обговорили виконання Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» від 15 листопада 2001 року № 2789-ІІІ, внаслідок чого окреслили інформацію, що має бути отримана від органів державної влади, представники яких взяли участь в робочій групі. Відтак, відмічаємо готовність органів державної влади до співпраці й наданні статистичної інформації, звітів, відомчих нормативно-правових актів, які суттєво допоможуть у досягненні поставлених проектом завдань.
     Проект «Моніторинг виконання законодавства України щодо протидії насильству в сім’ї» покликаний покращити діяльність органів влади у сфері протидії насильству в сім’ї та реагування на потреби жертв насильства в сім’ї шляхом здійснення моніторингу стану виконання Закону України «Про попередження насильства в сім’ї». 
    Наступне засідання мультидисциплінарної робочої групи планується провести на початку вересня цього року. Центр «Ла Страда-Україна» надалі інформуватиме про реалізацію проекту, а також про досягнуті результати.


Назад