Глобальна кампанія проти торгівлі дітьми в сексуальних цілях в Євпаторії: заключні збори підписів під Петицією     Молодіжний партнерський проект за підтримки Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна» проводитиме заключний етап збору підписів під Петицією проти торгівлі дітьми в сексуальних цілях. 
     26 серпня 2011 з 15.30 до 16.30 у центрі міста Євпаторія на перехресті вулиці Фрунзе та набережної ім. Горького одягнуті в яскраві жовті футболки молоді люди організують флеш-моб на захист дітей від сексуального насильства.
     Учасники акції - діти та молодь,які підтримують проект, стали справжніми експертами у сфері захисту прав дитини. Вони з розумінням прокоментують кожному охочому проблему сексуального насильства над дитиною, зокрема проблему торгівлі дітьми, дитячої проституції, дитячої порнографії, дитячого секс-туризму. У відповідь кожен, хто виступає проти цих явищ, може приєднатися до всесвітньої кампанії та підписати Петицію. 
      У світі зібрано вже майже 7 мільйонів підписів, в Україні – понад 50 000!
У серпні цього року всі підписи будуть представлені Уряду України задля покращення захисту дітей від сексуальної експлуатації.
     В контексті Євро 2012 проблема сексуальної експлуатації дітей в проституції та туризмі в Україні стає край важливою та потребує особливої уваги.
     Для довідки зазначимо, що торгівля людьми є третьою за масштабністю кримінальною індустрією у світі і за неофіційними даними щороку 1,2 мільйони дітей стають жертвами продажу для сексуальної експлуатації та як дешева робоча сила.

     За більш детальною інформацією звертайтесь до Валентини Мудрик: (044)  205 36 95, v.mudrik@la-strada.org.ua


Назад