«Ла Страда-Україна» у всеукраїнському соціальному проекті «Давай разом!» у 2011 році     Доєднавшись до проекту «Давай разом!» у день оголошення про ідею всеохопної всеукраїнської соціальної ініціативи напередодні Євро-2012, Центр «Ла Страда-Україна» активно брав участь у найрізноманітнішій діяльності.
       Напередодні офіційного запуску «Давай разом!» та старту всеукраїнського промо-туру, 13 травня 2011 року, Перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту Сергій Глущенко був запрошений презентувати проект «Давай разом!» під час прес-конференції, яку проводив Центр «Ла Страда-Україна» до завершення свого проекту «Всі, як один, проти расизму і ксенофобії у футболі». Після прес-заходу в інтернет-ЗМІ з’явилися матеріали з інформацією про «Давай разом!».
       Намет соціальних активностей «Ла Страда-Україна», у якому фахівці Центру та волонтери інтерактивно інформували дітей та дорослих про такі суспільні лиха, як торгівля дітьми, дитячий секс-туризм, расизм та ксенофобія, доповнив заходи урочистої презентації «Давай разом!» у Києві (14 травня 2011) та Донецьку (27 травня 2011).
       Представники Центру брали активну участь у розробці концепції, а також визначенні ключових соціальних проблем, які мають бути висвітлені в інформаційному компоненті проекту «Червона картка», входили до робочих груп, які розробляли проекти меседжів для інформаційної кампанії. 
      Наголосивши на важливості включення до інформаційної кампанії таких проблем, як насильство в сім’ї, торгівля людьми, порушення прав жінок (гендерного дисбалансу), різних форм сексуальної експлуатації, «Ла Страда-Україна» продовжує надавати консультації на Національних «гарячих лініях» - з питань протидії торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству і захисту прав дітей. Номери цих постійно діючих ліній розміщені на макетах зовнішньої реклами кампанії «Червона картка» як засіб вирішення проблем, до яких привертається увага. Протягом листопада-грудня 2011 року та січень 2012 року сумарно було надано 4942 консультації.
       Після затвердження макетів першої хвилі інформаційної кампанії «Червона картка», Центром було надруковано 15 тисяч плакатів форматом А2 та 15 тисяч карток з тем «Насильство в сім’ї», «Порушення прав жінок», «Сексуальна експлуатація», які розповсюджуються по Україні через Національну тренерську мережу «Ла Страда-Україна» (представлена у 13 регіонах) та наставників Молодіжного партнерського проекту серед учнів та студентів.
       Центр розмістив та продовжує розміщувати логотип проекту «Давай разом!» на власній друкованій продукції (у межах тематики проекту), призначеній для груп ризику з метою додатково сприяння ідентифікації символіки проекту: вже було надруковано 2,5 тисячі буклетів проти расизму у футболі, 5 тисяч плакатів проти торгівлі дітьми, готуються до друку картки проти насильства в сім’ї тиражем 10 тисяч та буклет для іноземців для розповсюдження до перед та під час фінальної частини чемпіонату Європи з футболу.
       Представники Центру презентували проект «Давай разом!» фахівцям із різних сфер (освіти, правопорядку) під час виступів на заходах, які проходили у різних містах України.
       Фахівчині «Ла Страда-Україна» інформували представників ЗМІ про проект «Давай разом!» коментарях. Повідомлення про події проекту публікувалися на офіційному сайті організації.


Назад