Національна тренерська мережа "Ла Страда-Україна" збереться в Києві на щорічний тренінг     27-28 квітня 2012 Центр «Ла Страда-Україна» проводить щорічний навчально-організаційний семінар «Діяльність національної тренерської мережі (НТМ) Центру «Ла Страда-Україна» у 2012 році».
     Традиційною метою семінару, який відбувається кожної весни протягом понад  десяти років поспіль, є допомога тренерам утримати руку на пульсі діяльності у напрямі протидії торгівлі людьми та експлуатації дітей, підвищення кваліфікації членів Національної тренерської мережі завдяки ознайомленню з новітніми тенденціями, які презентують на семінарі експерти.
      Під час семінару будуть підбиті підсумки роботи тренерської мережі за 2011 рік, сформовано план роботи на рік 2012, фахівці НТМ матимуть змогу обмінятись найновішим досвідом здійснення профілактичної роботи у сфері протидії торгівлі людьми та експлуатації дітей.
      У рамках семінару відбудеться також два спеціальні заходи. Тренінг «Особливості здійснення «моніторингу повсякдення» фахівцями Національної тренерської мережі Центру «Ла Страда-Україна» має на меті навчити тренерів здійснювати моніторинг того, як на практиці виконуються положення законодавства з протидії торгівлі людьми та насильства з гарантуванням гендерної рівності в Україні. Круглий стіл «Актуальні питання протидії торгівлі людьми в Україні» збере експертів, які виступлять із доповідями з таких актуальних питань, як сучасні тенденції проблеми торгівлі людьми в Україні і світі та шляхи боротьби з цим явищем, впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів у сфері надання послуг постраждалим від торгівлі людьми, роль у ньому Національних «гарячих ліній» та Національної тренерської мережі Центру «Ла Страда-Україна».  
      На завершення першого дня семінару заплановане святкування 15-річчя Програми «Ла Страда» в Україні. 
     За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Вікторії Кизим, менеджера Департаменту науково-методичної роботи Центру «Ла Страда-Україна»: тел./факс: (044) 205 36 95, e-mail: v.kyzym@la-strada.org.ua

     Семінар відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Артема, 52-А, корп. 3, Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ УМО НАПН України.
       Початок реєстрації учасників: 9.00.


Назад