Тренери «Ла Страда-Україна» вивчили законодавчі новації у сфері протидії торгівлі людьми     Декілька разів на рік тренери Національної тренерської мережі Центру «Ла Страда-Україна» збираються у Києві для обміну досвідом та підвищення кваліфікації у темах, з якими працюють. Лектори – експерти державних структур, міжнародних організацій та Центру. Останній навчальний семінар 2012 року, який відбувся 9 листопада, був присвячений новим законодавчим актам у сфері протидії торгівлі людьми, яких цього річ було прийнято чимало, та першим результатам їх роботи на практиці.
     На початку семінару під назвою «Практичні аспекти роботи з нормативно-правовими документами, прийнятими на виконання Закону України «Про протидію торгівлі людьми» тренерів привітала президентка «Ла Страда-Україна» Катерина Левченко.
Про стан впровадження державної політики у сфері протидії торгівлі людьми та роботу з нормативно-правовими актами розповіли представниця національного координатора у протидії торгівлі людьми Міністерства соціальної політики України та директорка департаменту соціальної допомоги «Ла Страда-Україна».
     Представники Національного координатора проектів ОБСЄ в Україні та українського офісу Міжнародної організації з міграції поділилися проміжними результатами впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, на регіональному рівні, остаточний варіант якого був прийнятий також цього року.
     Відтак, тепер тренери висвітлюватимуть цю тематику у власних заходах у своїх регіонах. Нагадаємо, що тренерська мережа «Ла Страда-Україна» представлена у 13 областях.


Назад