Деталі процедури встановлення статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми фахівці «Ла Стради» роз’яснили під час тренінгів в обласних центрах  Днями у Черкаській та Чернігівській областях фахівці «Ла Страда-Україна» та представники відділу протидії торгівлі людьми Мінсоцполітики провели спільні семінари-тренінги для роз’яснення й обговорення деякий прикладних аспектів застосування законодавства щодо протидії торгівлі людьми. Обидва заходи відбулися за підтримки та активної участі управлінь у справах сім’ї, молоді та спорту згаданих облдержадміністрацій. 

     Основним питанням, на якому була закцентована увага експертів, були практичні аспекти здійснення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. Заходи проводилися для керівників структурних підрозділів з реалізації сімейної політики райдержадміністрацій, міськвиконкомів, у компетенції яких прийом заявок на отримання статусу від громадян, збір та відправку необхідних для отримання статусу документів для прийняття остаточного рішення у Мінсоцполітики.

     Семінари-тренінги проводилися у рамках Датської програми з попередження торгівлі людьми у Центральній та Східній Європі за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

     Нагадаємо, що на Національній «гарячій лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації Центру «Ла Страда-Україна» надаються консультації щодо отримання статусу особи, постраждалої від торгівлі, та усіх дотичних аспектів, а також приймаються на юридичний супровід справи у випадках відмови у наданні такого статусу.


Назад