Оголошення про тендерОголошення про тендер

Міжнародний жіночий правозахисний центр ,,Ла Страда-Українаоголошує тендер з організації проведення Всеукраїнського навчально-організаційного семінару «Діяльність Національної тренерської мережі у 2012 році» в рамках виконання проекту «Розбудова Національного механізму взаємодії субєктів у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Міжнародний жіночий правозахисний центр ,,Ла Страда-Україна” (надалі ,,Організатор тендеру”) працює в напрямі запобігання торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, ліквідації всіх форм дискримінації та насильства у суспільстві, сприяння дотримання прав людини, гендерної рівності та захисту прав дітей.

Метою тендеру є вибір постачальника послуг з організації проведення Всеукраїнського навчально-організаційного семінару «Діяльність Національної тренерської мережі у 2012 році».

Технічне завдання для учасників тендера наводимо нижче.

У разі зацікавленості в участі у тендері, звертайтеся, будь ласка, до нас за телефоном 205-36-96. Контактна особа: Оксана Ясельська.

 

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

 

Назва проекту:

«Розбудова Національного механізму взаємодії суб'єктів у сфері протидії торгівлі людьми (НМВ) в Україні"(UA-III-2) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівста Данії.

Вид послуг:

Організація проведення Всеукраїнського навчально-організаційного семінару «Діяльність Національної тренерської мережі у 2012 році» в рамках виконання проекту "Розбудова Національного механізму взаємодії суб'єктів у сфері протидії торгівлі людьми (НМВ) в Україні"(UA-III-2).

 

Час проведення: 22.02.2012 – 22.03.2012

Місце проведення: м. Київ

Короткий опис проекту:

Центр «Ла Страда-Україна» спільно з Офісом Координатора Проектів ОБСЄ в Україні та Представництвом МОМ в Україні як національний партнер впроваджує третю дворічну фазу Датської програми по протидії торгівлі людьми в країнах Східної та Південно-Східної Європи, під назвою "Розбудова Національного механізму взаємодії суб'єктів у сфері протидії торгівлі людьми (НМВ) в Україні" за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Данії, яка реалізується в Україні, Білорусі, Молдові.

Цілі програми:

-          посилення національних стратегій і механізмів протидії торгівлі людьми та експлуатації дітей;

-          покращення доступу та якості надання соціальних послуг постраждалим від торгівлі людьми та експлуатації дітей;

-          вдосконалення превентивної діяльності в напрямі запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей;

-          посилення міжнародної та регіональної співпраці щодо протидії торгівлі людьми та експлуатації дітей

Опис послуг:

·         організація проїзду учасників

·         підготовка матеріалів

·         організація харчування

·         оренда залів

 

 

Вимоги до кваліфікаційних характеристик учасників тендеру:

  • Юридична особа чи фізична особа-підприємець
  • Наявність досвіду роботи в сфері надання послуг з матеріально-технічного забезпечення різноманітних заходів не менше 3 років, підтвердженого документально
  • Наявність власних ресурсів, необхідних для забезпечення проведення заходу (управлінський та обслуговуючий персонал, транспортні та технічні засоби, тощо)

Перелік документів, які мають бути надані:

  • Свідоцтво про державну реєстрацію (копія)
  • Свідоцтво про сплату єдиного податку (копія)
  • Витяг з єдиного державного реєстру підприємств, організацій та установ
  • Заява про згоду включення персональних даних до бази персональних даних Центру «Ла Страда-Україна»
  • Перелік основних видів послуг, що надаються учасником тендеру, із зазначенням їх стандартної вартості
  • Будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисним у прийнятті рішення

Заявки на участь приймаються в роздрукованому вигляді за поштовою адресою: 03113, м. Київ, а/с 26, Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» та за електронною адресою o.yaselska@la-strada.org.ua   з поміткою "Tender La Strada".

Кінцевий термін для подачі заявок – 21.03.2012р. до 16.00 год.

Контактна особа: 

Оксана Ясельська,

«Ла Страда-Україна» 

o.yaselska@la-strada.org.ua

+38 (044) 205 37 36

 


Назад