"Ла Страда-Україна" не підтримує звернення УГСПЛ про солідарність із чинним Омбудсманом          Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда-Україна", член УГСПЛ, не підтримує звернення спілки щодо спроб усунення з посади діючого омбудсмена, у якому висловлена солідарність із чинним Уповноваженим ВР з прав людини. "Ла Страда-Україна" небезпідставно вважає це спекуляцією задля збереження посади омбудсмана Валерії Лутковської, що є не гідним для найпотужнішого представника українського громадняського суспільства, яким є УГСПЛ.

    Наша організація відзначає велику роботу, яку проводили у кризовий період з точки зору найгрубіших порушень прав людини листопада 2013 - лютого 2014 року більшість фахівців офісу Омбудсмана, проте ми відмічали та продовжуємо вважати, що протягом усього часу робота безпосередньо Уповноваженої була незадовільною, не були вичерпані усі можливі методи для припинення порушень прав людини та захисту життя громадян.

     Кожна громадська організація в Україні працює за принципами законності, неупередженності, незалежності від будь-якої державної, громадської або політичної структури, в тому числі і від інституту Уповноваженого ВР з прав людини.

     Більше того, процес написання звернення відбувався у комунікації з представниками офісу УВР.


Назад