ПРЕС-АНОНС: Прес-конференція "Які права дітей порушуються в Україні сьогодні?"     12 червня 2014 року, у Всесвітній День боротьби із дитячою працею, о 14:30 в ІА «Укрінформ» під час прес-конференції «Наскільки дотримується Україна Конвенції ООН про права дитини?» будуть презентовані результати моніторингу виконання в 2010−2013 роках національних планів заходів загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року, здійсненого громадськими організаціями. Експерти у сфері захисту прав дітей розкажуть, які права дітей сьогодні порушуються найчастіше і чи можливо змінити становище. Також під час прес-конференції будуть надані останні дані про звернення на Національну дитячу «гарячу лінію» та інші фактичні матеріали.
 Спікери:
Катерина ЛЕВЧЕНКО, президентка Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна»;
Габріель АКІМОВА, керівник програми «Захист дітей» Представництва ЮНІСЕФ в Україні;
Руслан КОЛБАСА, Директор Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України.
     Захід організує Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна», координатор проведеного моніторингу, у партнерстві з ЮНІСЕФ. Захід відвідають автори усіх розділів моніторингу: Представництво благодійної організації "Надія і житло для дітей"в Україні, Громадська організація "ІПЦ"ВІСЬ", Всеукраїнська благодійна організація «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», Міжнародна громадська організація  «Школа Рівних Можливостей», Громадська організація «А-Веста», Міжнародна організація ЕКПАТ, Всеукраїнська мережа проти комерційної сексуальної експлуатації дітей.       
       Моніторинг був здійснений на продовження проекту з гармонізації українського законодавства  відповідно до положень Факультативного протоколу до Конвенції ООН про права дитини  щодо торгівлі дітьми, дитячої проституції та дитячої порнографії за технічної підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та Уряду Естонії.

      Запрошуємо представників ЗМІ відвідати прес-захід та мати нагоду поставити запитання експертам.

     З питань акредитації та додаткової інформації звертайтеся, будь ласка, до директорки з комунікацій «Ла Страда-Україна» Лізи Рай, 093 774 98 09093 774 98 09, (044) 205 36 95(044) 205 36 95, Liza_Rai@ukr.net. Заявки на акредитацію приймаються до 10:00 12.06.2014 року.

     Завантажити анонс.

 

Call Send SMS Add to Skype You'll need Skype CreditFree via Skype
Назад