У Києві відбудеться навчальний семінар для працівників освіти, соціальних працівників, представників громадських організацій та активістів!7-8 квітня 2015 року в місті Києві Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда-Україна"  спільно з Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи проводить всеукраїнський навчально-методичний семінар «Соціально-педагогічна та психологічна допомога учасникам навчально-виховного процесу в період конфлікту в Україні».

Семінар проводиться в рамках проекту «Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб та громад які зазнали наслідків конфлікту в Східній Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у співпраці з «Діаконія Катастрофенхільфе».

До участі в семінарі були запрошені працівники освіти, соціальні працівники, представники громадських організацій, активісти.

Семінар проводиться з метою підготовки тренерів Національної тренерської мережі  Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна» для роботи у Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Вінницькій, Київській, Черкаській, Полтавській, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській областях з підвищення рівня обізнаності щодо можливостей отримання допомоги для внутрішньо переміщених осіб та громад які зазнали наслідків конфлікту в Східній Україні.

Учасники отримають: 

- сертифікати про участь у семінарі;

- набір інформаційних, навчальних та методичних матеріалів .

Програма семінару спрямована на  надання учасникам знань про основні напрями та зміст соціально-педагогічної роботи з педагогами, дітьми та батьками в період конфлікту, профілактику посттравматичних стресових розладів у дітей, формування навичок безпечної поведінки в дітей в умовах суспільної кризи та збройного конфлікту в країні; можливостям отримання необхідної гуманітарної, психологічної, соціальної та правової допомоги дітям та їхнім сім’ям, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб. 

Після семінару тренерам необхідно провести для педагогічних працівників, учнів та їх батьків протягом квітня – листопада 2015 року  15 заходів за даною тематикою (по 5 заходів для кожної цільової групи). Передбачається фінансова підтримка проведення заходів ( канцтовари, оренда обладнання, оплата проїзду і т.п.). За результатами проекту необхідно буде надати творчий та фінансовий звіти (форма буде надана).

За більш детальною інформацією  звертатися до Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда-Україна": т/ф (044) 205-37-36, 205-36-94. 

Контактна особа: менеджер освітніх програм Центру Андрєєнкова Вероніка, e-mail: vandreenkova@rambler.ru


Назад