Sample Product Page

Welcome on a product test page. This is a short description. It should show up on the left side of the product image and below the product name.

You can change the product page template in catalog settings.

Please read this page carefully to fully understand all product page elements.

Description

Цей розділ містить довгий опис продукту. Він має з’явитися під таблицею атрибутів або на вкладці опису. Перед цим ви повинні побачити ціну, SKU та варіанти доставки (усі можна вимкнути). Атрибути також можна вимкнути.

Макет сторінки продукту

Ви можете змінити сторінку продукту та макет списку продуктів, натиснувши посилання параметрів адміністратора, розташовані під зображенням.

Розширений режим інтеграції теми

Зараз ви використовуєте режим advanced.

У розширеному режимі ви зможете використовувати eCommerce Product Catalog у 100%. Сторінка зі списком продуктів, сторінки категорій, пошук продуктів і віджет категорії будуть увімкнені в розширеному режимі. Ви можете безкоштовно ввімкнути розширений режим 100%. Щоб дізнатися, як це зробити, перегляньте Посібник з інтеграції теми

Розширений режим працює одразу на всіх темах WordPress за замовчуванням і на всіх темах із правильною інтеграцією.

Простий режим інтеграції теми

Простий режим дозволяє використовувати більшість функцій eCommerce Product Catalog. Ви можете створювати сторінки зі списком продуктів і сторінки категорій за допомогою короткого коду [show_products]. У простому режимі використовується макет сторінки теми, щоб відображати небажані елементи на сторінці продукту. Якщо це так, перейдіть у розширений режим і перевірте, чи працює він із коробки.

Як перейти в розширений режим?

Натисніть тут , щоб перевірити автоматичний розширений режим. Якщо тест пройде добре, ви можете залишити його ввімкненим і насолоджуватися повною функціональністю eCommerce Product Catalog. Якщо макет сторінки під час тестування не буде задовільним, будь ласка, перегляньте Посібник з інтеграції теми .

Посібник з інтеграції теми покаже вам крок за кроком процес. Якщо ви завершите його успішно, інтеграцію буде виконано. Рекомендується використовувати посібник з інтеграції теми, навіть якщо сторінка виглядає добре в простому або розширеному режимі, оскільки це гарантує цілісність теми 100%.