Прес-брифінг: вилікуємо насильство між близькими людьми

23.06.2011

     23 червня 2011 року об 11.00 у приміщенні Київської міської студентської поліклініки (вул. Політехнічна, 25/29) відбудеться прес-брифінг, присвячений початку розповсюдження в поліклініках України інформаційних карток для постраждалих від домашнього насильства. Спеціальні картки міститимуть інформацію про те, як поводити себе у кризових ситуаціях, а також номери безкоштовних телефонних «гарячих ліній» з питань запобігання насильству. Захід продовжиться прес-туром до Центру «Ла Страда-Україна», де базується Національна «гаряча лінія» з питань протидії насильству або до Центру соціальної допомоги для жертв домашнього насильства (на вибір журналіста).

       Під час та після брифінгу волонтери в білих халатах інформуватимуть відвідувачів поліклініки, де шукати допомогу у разі насильства,  які існують соціальні служби, якими є механізми захисту своїх прав, а також про державні установи, що покликані захищати права людей.

         Учасники прес-брифінгу:
• Женев’єв Делонуа, експерт проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент»;
• Оксана Дивущак, головний спеціаліст відділу демографічного розвитку Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту;
• Альона Терещенко, заступник директора Департаменту охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Міністерства охорони здоров’я України;
• Володимир Войнаровський, головний лікар Київської міської студентської поліклініки;
• Представник Делегації ЄС в Україні;
• Представник Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
• Ірина Мидловець, заступник директора департаменту Національних «гарячих ліній» Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна».

 

      Детальніше - тут.

Назад