Круглий стіл «Вдосконалення національного законодавства щодо захисту дітей від сексуальної експлуатації та зловживань сексуального характеру»

18.10.2011

     18 жовтня 2011 о 14:00 відбудеться круглий стіл «Вдосконалення національного законодавства щодо захисту дітей від сексуальної експлуатації та зловживань сексуального характеру». Організатори заходу: народний депутат Віктор Шемчук і Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» за участі Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та Всеукраїнської мережі з протидії комерційній сексуальній експлуатації дітей. 
      Взяти участь в обговореннях запрошені народні депутати, науковці, представники міжнародних та громадських організацій. До розгляду представлені Законопроекти № 9135 про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо злочинів проти моральності у сфері статевих стосунків), № 9136 про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо статевих зносин з особою, яка не досягла 16-річного віку) та новий законопроект щодо протидії дитячій проституції. 
      Захід є частиною проекту «Підтримка гармонізації законодавства України та правозастосовної практики щодо захисту дітей від торгівлі людьми, дитячої порнографії, дитячої проституції та сексуального насильства», що виконується за підтримки Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

      

Назад