Національна дитяча "гаряча лінія" засвідчує, що права дітей в Україні все ще порушуються

25.06.2013

У вівторок, 25 червня 2013 року, напередодні Дня Конституції, о 12:30 в ІА «УНІАН» (вул.. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему: «Конституційні права дітей в Україні за підсумками роботи Національної дитячої «гарячої лінії». Організує захід Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна», у якому була створена і працює Національна дитяча.

Права дітей, що їм гарантує Конституція, в Україні продовжують порушуватись. Однією з найпоширеніших форм насильства сьогодні є булінг та психологічне знущання одне над одним між однолітками та дітьми різного віку. А також жорстоке ставлення до дітей у сім’ях, сексуальне насильство, дитяча невлаштованість та самотність. З такими недитячими проблемами зверталися протягом перших півроку її роботи на Національну дитячу «гарячу лінію» 0 800 500 225, яка всього за цей період прийняла рекордні майже 15 000 дзвінків.

Учасники прес-конференції:

Юрій ПАВЛЕНКО, Уповноважений Президента України з прав дитини;

Руслан КОЛБАСА, Директор Департаменту сім’ї та дітей Міністерства соціальної політики України;

Катерина ЛЕВЧЕНКО, президентка Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна»;

Лариса ЗУБ, начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України у м. Києві;

Маріана ЄВСЮКОВА, директорка юридичного департаменту Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна».

 

Акредитація та додаткова інформація: Ліза Рай, директорка департаменту комунікацій «Ла Страда-Україна» 093 774 98 09, (044) 205 36 95, Liza_Rai@ukr.net 

Назад