Відзнака «Ґендерна рівновага. ВЕСНА-2015» знайде своїх власників

23.03.2015

    23 березня 2015 року о 12:00 у в приміщенні Комітетів Верховної Ради (Комітету закордонних справ) за адресою вул. Садова, 3 а відбудеться вручення традиційної відзнаки у сфері просування ґендерної рівності - «Ґендерна рівновага. ВЕСНА-2015». Цього разу нагороди удостоєні представники України на 59 Комісії ООН зі становища жінок, що днями завершилася у Нью-Йорку.

        Лауреатами цьогорічної відзнаки вперше стали представники влади – депутати та керівники міністерств.

       Організатори події - ГО "Інформаційно-консультативний жіночий центр" та Міжнародний правозахисний центр "Ла Страда-Україна". 

 

 

       Запрошуємо представників ЗМІ відвідати подію і поспілкуватися на тему жіночої ролі у суспільстві у період війни та ґендерних стереотипів.

 

 

Контакти для довідок та акредитації:   Ліза Рай 093 774 98 09 , liza_rai@ukr.net.

 

Довідка:  Відзнака ґендерної рівноваги започаткована у  2009 році громадською організацією «Інформаційно-консультативний жіночий центр» і вручається двічі на рік – у дні весняного і осіннього рівнодення. З 2012 року до ініціативи долучився Міжнародний правозахисний центр «Ла Страда-Україна».  

На отримання відзнаки можуть претендувати артефакти - ініціативи, вчинки, а також процеси, дії, телепрограми та відеокліпи, дослідження,і, звичайно, особистості, які сприяють утвердженню ґендерної рівності і трансформації суспільства з метою повної реалізації принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Назад