У Києві пройде дискусійний клуб «Ґендерний вимір конфлікту»

04.02.2016

 

 

10 лютого 2016 р. Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда - Україна" та Інформаційно-консультативний жіночий центр проводять Дискусійний клуб «Ґендерний вимір конфлікту».

Завданням  зустрічі є обмін думками щодо ґендерних питань та їх візуалізація через вільне усне обговорення. Метою заходу є актуалізація проблеми на політичному рівні. Більше того, ґендерний підхід дасть змогу проаналізувати інституціональні механізми держави та ефективність законодавства щодо врахування соціальних потреб усіх статей у часи воєнного конфлікту.   

Під час заходу заплановані виступи Сергія Кислиці, заступника Міністра закордонних справ України, Катерини Левченко, президентки Центру «Ла Страда-Україна», Олени Суслової, директорки Інформаційно-консультативного жіночого центру, авторок дослідження «Невидимий батальйон».

До участі запрошені представниці та представники Ґендерної стратегічної платформи, експертки та експерти міжнародних та національних організацій, журналістки та журналісти. 

Досить часто ґендерний вимір конфлікту залишається поза увагою, хоча при цьому має значний вплив на формування відносин у суспільстві, більше того, встановлення ґендерної рівності в концептуальному та теоретичному аспектах не зводиться лише до сфери захисту прав жінок, а охоплює захист прав особи як такої. Учасниці та учасники матимуть можливість обмінятися думками щодо ключових ґендерних  проблем і потреб постраждалих груп і громад , зокрема, зумовлених впливом воєнних дій. Матеріали дискусії стануть вагомим внеском для розроблення практичних матеріалів у майбутньому.

Захід проходить в рамках проекту «Розбудова миру, профілактика і розв’язання конфлікту з використанням медіації в групах та громадах, які постраждали від конфлікту, особливо серед жінок та дівчат ВПО» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

 

Просимо вас зареєструватися на участь у клубі до 8 лютого 2016 року за адресю: nadine.kovalevych@gmail.com або телефоном: 044-205-36-95.

Контактна особа: Надія Ковалевич.

 

Назад