14 березня 2016 року у Києві пройде дискусійний клуб «Анти-ґендерні рухи як чинники конфлікту»

11.03.2016

14 березня 2016 р. ГО "Ла Страда - Україна" та Інформаційно-консультативний жіночий центр проводять Дискусійний клуб «Анти-ґендерні рухи як чинники конфлікту». Зустріч пройде за адресою: м. Київ, вул. Коcтянтинівська, 21 (Freud House). Початок о 16.30 год.

На  зустрічі учасники зможуть обмінятися думками щодо ключових ґендерних  проблем і потреб постраждалих груп і громад, зокрема, зумовлених впливом воєнних дій. Ми запрошуємо представників громадянського суспільства, політиків, експертів, активістів, журналістів та журналісток, які розуміють чи прагнуть розумітися на глибинних проблемах ґендерного насильства.

Ґендерні аспекти мають пряме відношення до коріння конфлікту – як і чому будемо говорити разом!

Почуємо та подискутуємо щодо аргументів противників ґендерної рівності.

Під час заходу заплановані виступи Катерини Левченко, президентки ГО «Ла Страда-Україна» та Олени Суслової, директорки Інформаційно-консультативного жіночого центру, представниці Українського жіночого фонду (уточнюється).

Більше того, ми спробуємо краще зрозуміти і більше дізнатися про противників  ґендерної рівності, для того, щоб оперативно реагувати на їх дії  і бути проактивними в цій сфері, оскільки зрозуміло, що вони не пішли далеко, знаходяться в Україні  і готові до свого відродження.

Захід проходить в рамках проекту «Розбудова миру, профілактика і розв’язання конфлікту з використанням медіації в групах та громадах, які постраждали від конфлікту, особливо серед жінок та дівчат ВПО» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Просимо вас зареєструватися на участь у клубі до 16.00 14 березня 2016 року за адресю: nadine.kovalevych@gmail.com або телефоном: 044-205-36-95. Контактна особа: Надія Ковалевич


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Назад