Запрошуємо на квест "Інтернет - частина твого життя? Зроби його безпечним!"

09.02.2011

     До Всесвітнього дня безпеки дітей в Інтернет, громадська організація «Школа рівних можливостей» проводить квест для старшокласників «Інтернет частина твого життя? Зроби його безпечним!».
      Захід відбудеться 9 лютого о 13:00 у Центрі дитячої та юнацької творчості за адресою вул. Героїв Севастополя, 35.
     Сьогодні інформаційно-комунікаційні технології є частиною щоденного життя підлітків, адже Інтернет використовують і для навчання, і для спілкування, і для розваг. Втім, необхідно усвідомлювати, що окрім корисності й інформативності, глобальна мережа несе чимало ризиків як для психічного здоров’я юних користувачів, так і цілком прагматичних небезпек на кшталт випадкових знайомств із вербувальникам чи розповсюджувачами наркотиків. 
     Мета квесту - навчити школярів відповідальному використанню Інтернет-сервісів. До безпосередньої участі залучені 10 команд, які поборються за звання найкращих знавців безпечного Інтернету, а понад 200 учасників груп підтримки активно їм допомагатимуть. 
     Крім Інтернет-змагання, у програмі заходу заплановані пізнавальні конкурси, виступи представників «Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті» та вистава Ґендерного інтерактивного театру «Агенти веб-безпеки».
     Партнери:
• «Київстар», оператор №1 на ринку мобільного зв'язку і мобільного інтернету України;
• «Майкрософт Україна»;
• Міжнародна організація з міграції (МOM);
• Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла-Страда Україна»;
• Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» структурний підрозділ Головного Управляння у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА.
     Фінансова підтримка надається Міжнародною організацією ЕКПАТ, у тому числі в рамках Молодіжного партнерського проекту проти комерційної сексуальної експлуатації дітей.
     Організаційно сприяють проведенню квесту представниці Центру «Ла Страда-Україна», зокрема очільниця Молодіжного партнерського проекту, які є флагманами такої ініціативи - 9 лютого 2010 року ними був організований захід із впровадження Інтернет-безпеки безпосередньо за участю дітей (детальніше читайте у факт-листі).

  Факт-лист завантажуйте тут.   


За додатковою інформацією звертайтеся до: 
Ірини Конченкової, «Школа Рівних Можливостей»
т. моб.: 050-462-43-26
gender@ukr.net 
Ольги Данченкової, PR-агенція «CLEVER group»
тел.: 492-89-04
danchenkova@clever-group.com.ua


Назад