Діалоги про нагальне: Міжнародний діалог про протидію торгівлі людьми та утвердження гендерної рівності

02.03.2011

Оцініть наш портал

Результаты

Початок весни 2011 ознаменується масштабним форумом «Україна. Суспільство рівних можливостей», організованим Міністерством України у справах сім’ї, молоді і спорту, Радою Європи, Програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні ПРООН, громадськими організаціями «Ла Страда-Україна», «Школа Рівних Можливостей», «Інформаційно-консультативний жіночий центр». Відтак, 3 березня «Український дім» стане локацією зустрічі експертів з різних країн у таких актуальних сферах, як протидія торгівлі людьми та утвердження гендерної рівності в суспільстві.


 Натхненний наближенням 100-ї річниці святкування Міжнародного дня захисту прав жінок – 8 березня, а також назрілою необхідністю підбити підсумки здійсненої роботи та визначити подальші вектори, Центр «Ла Страда-Україна» зініціював та проводитиме 2-3 березня Міжнародний діалог «Шляхи подолання торгівлі людьми», що стане частиною Форуму.


У програмі Міжнародного діалогу заплановані п’ять круглих столів, організаторами й модераторами яких є «Ла Страда-Україна» та партнерська організація «Школа Рівних Можливостей». Окрім обговорень під час круглих столів, на Форумі відбудуться експертні робочі зустрічі, дискусії, відкриття виставки «І100рія у фотографіях» та виступ театру Школи Рівних Можливостей. Підтримка надається Європейським Союзом, Міністерством закордонних справ Данії, Дитячим Фондом ООН ЮНІСЕФ, Глобальною ініціативою ООН у боротьбі з торгівлею людьми UN.GIFT.


Мета міжкультурного діалогу, реалізованого через тематичні столи, поліаспектна: зробити огляд діяльності з протидії торгівлі людьми в країнах Чорноморського регіону, врахувавши та оцінивши накопичений досвід, і визначити актуальні напрямки діяльності для запобігання торгівлі людьми та нелегальній міграції на 2011-2012 роки; представити результати проведеного громадського моніторингу державної політики у сфері протидії торгівлі людьми; обговорити з широким колом фахівців законопроекти №7390, 7391, спрямовані на внесення змін до кримінального та адміністративного законодавства щодо посилення протидії торгівлі людьми та дітьми; винести на загал питання включення пункту про надання компенсацій потерпілим від торгівлі людьми до нової Державної програми з протидії торгівлі людьми та проекту Закону України «Про протидію торгівлі людьми».


Офіційне відкриття відбудеться 3 березня о 10:00  в "Українському домі" (вул. Хрещатик, 2).

Відкриватимуть форум керівництво Державної служби молоді та спорту, Програми розвитку ООН та Представництва ЄС в Україні, а також народні депутати.

Візьмуть участь у заході експерти:

Олена Бондаренко, народний депутат України, голова підкомітету з міжнародно-правових питань та ґендерної політики,

Лариса Кобелянська, директор Програми рівних прав та можливостей жінок і чоловіків ПРООН в Україні,

Катерина Левченко, президент Міжнародного жіночого правозхисного центру "Ла Страда-Україна",

Олена Суслова, керівниця Інформаційно-консультаційного жіночого центру,

Ірина Конченкова, виконавчий директор Міжнародної громадської організації Школа рівних можливостей, керівник проекту "Вчимося себе захищати",

Олена Тертишна, заступник Начальника Головдержслужби України,

Світлана Оксамитна, декан факультету соціальних наук та технологій, Національний університет "Києво-Могилянська Академія",

Вадим Карасьов, директор Інституту глобальних досліджень,

Людмила Шангіна, директор соціальних програм Центру Разумкова,

Михайло Мінаков, директор фонду "Ефективна політика",

Максим Лазебник, виконавчий директор Всеукраїнської рекламної коаліції,

Олексій Погорєлов, директор Української асоціації видавців періодичної преси.

 

З питань акредитації: Ольга Сушицька,  067 243 63 55, 044 458 44 40, osushytska@internews.ua

За додатковою інформацією звертатися за тел. (044) 205 36 95, 205 36 94. Контактна особа – Ірина Мидловець.Назад