Всеукраїнський навчально-організаційний семінар «Діяльність національної тренерської мережі Центру «Ла Страда-Україна» у 2011 році»

17.03.2011

        В одинадцятий раз у Києві відбудеться щорічна зустріч тренерів-координаторів національної тренерської мережі, що була створена на базі Центру «Ла Страда-Україна» у 2000 році і нині діє у 12 регіонах України.

       Цього разу навчально-організаційний захід матиме місце 17 березня у приміщенні Київського міського центру роботи з жінками (вул. Мельникова, 20).

       Традиційною метою семінару є утримання руки на пульсі діяльності у напрямі протидії торгівлі людьми та підвищення кваліфікації тренерів мережі шляхом ознайомлення з новітніми тенденціями, які презентують на семінарі експерти, серед яких і президент «Ла Страда-Україна» Катерина Левченко.     Крім того, звичайно, протягом семінару буде сформований план роботи НТМ (національної тренерської мережі) на 2011 рік.
       Під час заходу також буде підбито підсумки роботи НТМ у 2010 році, виявлено нові тенденції в проблемі та у боротьбі з нею. Планується обмінятись досвідом (використання інноваційних технологій у профілактичній роботі), удосконалити управління місцевими тренерськими мережами, налагодити співпрацю з молодіжним крилом НТМ.
       У програмі семінару передбачені експертні доповіді з таких актуальних питань, як загальна ситуація у сфері протидії торгівлі людьми та насильству в Україні у 2011 році, аналіз ситуації з торгівлею людьми в Україні за матеріалами справ постраждалих, оцінка результатів роботи національної тренерської мережі Центру за 2010 рік, а також презентація Молодіжного партнерського проекту.

     За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Вікторії Кизим, менеджера Департаменту науково-методичної роботи Центру «Ла Страда-Україна»: тел../факс: (044) 205 36 95, e-mail: v.kyzym@la-strada.org.ua


Назад