Правозахисники підіб'ють підсумки кампанії "16 днів проти гендерного насильства" і обговорять об'єднання зусиль у боротьбі за гендерну рівність під час круглому столу      Наприкінці акції «16 днів проти ґендерного насильства» та в цілому 2011 року, який був складним і не найкращим в історії України з точки зору просування принципів ґендерної рівності, Центр «Ла Страда-Україна» пропонує представникам громадських організацій зібратися на неформальний круглий стіл та обговорити підсумки 2011 року, а також плани на рік 2012 для налагодження узгоджених дій в межах третього сектору в царині захисту прав жінок.
       Київський міський центр роботи з жінками гостинно прийме гостей-правозахисників для проведення цього заходу 9 грудня 2011 року з 11-00 до 14-00.
       Запрошуємо долучитися до участі у круглому столі та пропонуємо надсилати теми для обговорення, які ви вважаєте важливими, для того, щоб спільно структурувати час та сформувати порядок денний.
       Той результат, який ми бачимо як ініціатори заходу, - не тільки згрупувати основні проблеми, виклики та ризики, з якими стикалися організації у своїй роботі протягом 2011 року й які з них ми очікуємо в 2012, а й для того, щоб сформувати своєрідну "карту діяльності", визначивши основні сфери інтересів та пріоритетів жіночих організацій для комуляції зусиль, недублювання активностей та більш ефективного і комлексного захисту прав жінок у наступному році.

 

     Ті, хто бажає взяти участь у круглому столі, надсилайте, будь ласка, повідомлення на адресу - info@la-strada.org.ua , o.yaselska@la-strada.org.ua. У темі повідомлення вкажіть «Участь у круглому столі 9 грудня». Або телефонуйте – 205 36 95. Контактна особа в Центрі «Ла Страда-Україна» - Оксана Ясельська.

 


Назад