Тренінг „Соціальна профілактика торгівлі людьми: організація діяльності та методи роботи”: набір учасників відкрито       13-15 квітня 2011 року Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда-Україна" разом з Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти і Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи проводить тренінг для тренерів „Соціальна профілактика торгівлі людьми: організація діяльності та методи роботи” з метою підготовки тренерів до ведення діяльності із запобігання торгівлі людьми.  
       Тренінг „Соціальна профілактика торгівлі людьми: організація діяльності та методи роботи” дасть можливість підготувати тренерів для ведення діяльності із запобігання торгівлі людьми серед учнівської та студентської молоді, а також поінформувати про останні тенденції превентивної діяльності представників державних установ та неурядових організацій.  
      Участь в тренінгу дозволить учасникам у подальшому проводити заняття із запобігання торгівлі людьми з використанням інноваційних підходів та технологій. Запропоновані під час майстер-класів, презентацій, дискусій, роботи в групах активні методи та форми роботи сприятимуть найефективнішому досягненню результатів діяльності. Тренінг побудований таким чином, щоб учасники мали змогу поділитись своїм досвідом, навчитись новому, закріпити свої знання, уміння й навички. 
        До участі в тренінгу запрошуються працівники освіти, соціальні працівники, представники неурядових організацій, активісти.
        До проведення тренінгу запрошені видатні експерти, практичні працівники, науковці.
     Учасники отримають: 
- сертифікати про проходження навчання
- набір інформаційних, навчальних та методичних матеріалів з проблеми запобігання торгівлі людьми
    Організатори семінару покривають витрати на проїзд (автобус, купе поїзда) за наявності проїзних документів, проживання та харчування протягом днів тренінгу.  
     Перевага під час розгляду аплікацій надаватиметься кандидатам, котрі:
- мають можливість участі у тренінгу протягом усіх трьох днів роботи,
- мають готовність та бажання у подальшому здійснювати діяльність із
запобігання торгівлі людьми,
- готові провести 10 заходів після участі у тренінгу до кінця 2011 р.,
- нададуть інформацію про виконану роботу до кінця 2011 р.,
- мають досвід лекторської/тренерської роботи з будь-яких питань – 1 рік,
- мають функціональний обов’язок здійснювати профілактичну роботу,
- користуються електронною поштою,
- мають рекомендації від члена національної тренерської мережі Центру «Ла Страда-Україна».

     Усі, хто бажають взяти участь у тренінгу і здійснювати у подальшому профілактичну роботу, мають надіслати заповнену аплікаційну форму до 12.00 год. 4 квітня 2011 р. на адресу Центру «Ла Страда-Україна» - v.kyzym@la-strada.org.ua. Завантажити форму можна тут .

     Тренінг проводиться в рамках Датської програми по боротьбі з торгівлею людьми у Східній та Південно-Східній Європі за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Данії
      За більш детальною інформацією звертатися до Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда-Україна": т/ф (044) 205 37 36, 205 36 94. Контактна особа: Вікторія Кизим


Назад