Жінкам – місце у міліції! За це боротимемось!      «Правоохоронна діяльність - спільна справа жінок і чоловіків», «Закон "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків" ніхто не відміняв», «Сьогодні в міліції працює 20% жінок. У 2020 році їх може бути 0%», «Жінкам є місце в ОВС», «Жінка міліціонер краще зрозуміє жінку-потерпілу», «МВС! Не порушуй Конституцію!» - під такими гаслами 8 квітня 2011 року пройде пікет проти обмеження прав жінок на навчання у вишах МВС України та, відповідно, подальшу роботу в структурі.
       Пікет розпочнеться о 9:30 у п’ятницю, 8 квітня біля будинку комітетів ВРУ за адресою вул. Садова, 3 а. Організовує акцію протесту Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна», користуючись нагодою проведення того ж таки 8 квітня круглого столу з питань підготовки кадрів в системі МВС. Дозвіл на проведення пікету отримано.
       Нагадаємо, що у грудні 2010 року Кабінет Міністрів України вперше в історії незалежної України прийняв відверто гендерно-дискримінаційний документ - розпорядження №2355, яким затвердив таку схему навчання у внз, що унеможливлює прийняття до вишів жінок.
       На всі чисельні листи та звернення Центру «Ла Страда-Україна» з вказівками на порушення вищезгаданим документом прав на рівність та ряд законів України, зокрема, Конституції, від органів влади надходили відповіді, що жодних порушень нема.
Відтак, запрошуємо усіх небайдужих приєднатися до участі у пікеті.

     За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Центру «Ла Страда-Україна»: (044) 205 36 95.
     Контактна особа: Ольга Калашник


Назад