Команда

Катерина Черепаха

Президентка організації

Я потрапила до Ла Стради в 1998 році, будучи студенткою. Почала пацювати на «гарячій» лінії, залучатися до інших напрямів роботи. Для мене тематика діяльності організації була зовсім нова, але відкликалася моїм думкам, ставленню та переконанню щодо статусу/ролі жінок. Тож можна сказати, що це була «доля». Ла Страда стала і продовжує бути частиною мого життя, орієнтиром, підтримкою, стимулом, розвитком, колом однодумиць та однодумців. Це моя сім’я, яка завжди підтримує у складні часи та розділить радісні моменти.

Марина Легенька

Віцепрезидентка організації

Що для мене “Ла Страда”? “Ла Страда-Україна” – це більше ніж 10 років мого професійного життя. Те місце, де я змогла реалізувати себе як спеціаліст, де я постійно підвищую свою кваліфікацію та рівень знань.
Мій шлях в організації наповнений чудовими спогадами та моментами. Саме тут я зустріла справжніх наставників, партнерів, друзів.
Але одним з найціннішого є відчуття важливості роботи та її необхідність для людей. Права людини – понад усе! І дуже приємно усвідомлювати, що я також роблю свій внесок у захист прав наших громадян, а моя робота відповідає моїй кваліфікації.
Окрім того, маю можливість працювати в організції, де кожна співробітниця і співробітник – справжній професіонал і особистість, а разом нас об’єднало спільне служіння високим цінностям та ідеям, які сповідує наша “Ла Страда”!
Попереду багато цілей та завдань. І це значить ще більше нових знань, перетворень, відкриттів.

Катерина Бороздіна

Віцепрезидентка організації

Чим є “Ла Страда” для мене?
“Ла Страда-Україна” стала для мене саме тією організацією, де я змогла реалізувати себе, пристосувати свої знання та навички, допомагаючи громадянам України захищати або відновлювати свої права.
Мій шлях в “Ла Страда-Україна” дійсно був довгий: 11 років я працювала в різних державних структурах, які опікуються соціальними питаннями. Серед них – центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Міністерство України в справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство соціальної політики. Тож, робота з людьми була для мене не новою. і коли в “Ла Страді” з’явилась вакансія, не вагаючись, скористалась цією нагодою.
Я вдячна долі та усім, хто підтримав моє рішення перейти до “Ла Страда-Україна”, адже це те місце роботи, куди йдеш зранку із задоволенням. І це важливо, бо з настоєм і усмішкою можна зробити багато.

Вероніка Андрєєнкова

Директорка департаменту освіти та медіації

“Ла Страда” увійшла в моє життя та життя моєї родини в 2005 році.
На той час я очолювала “Фабричненську загальноосвітню школу 1-3 ст. Лутугинського району Луганської області”. Мене як директорку базової школи Луганської області з правового виховання обласне управління юстиції та Центр роботи з жінками направили взяти участь у засіданні “круглого” столу “Правова освіта дітей країн ОБСЄ”, що відбувався у Києві.
Проводила цей захід і впроваджувала даний проект “Ла Страда-Україна”. Скажу вам: “Ла Страда-Україна” — це було кохання з першого погляду.
Довго не думаючи, ми відразу ж у жовтні запровадили проект у школі. Уже в грудні з моніторинговим візитом до нас завітала Людмила Ковальчук. Ось так, уклавшись буквально в два місяці, ми вирішили чимало організаційних питань, дізнались багато чого нового і, таким чином, “склали своєрідний вступний іспит”, аби стати членом великої родини “Ла Страда”. З наступного року розпочалась моя активна діяльність як тренерки Національної тренерської мережі. У червні 2014 року, у зв’язку з воєнними діями моя родина була вимушена залишити рідну домівку. А в вересні 2014 року “Ла Страда” ще раз змінила моє життя, запропонувавши роботу. То чим є для мене наша організація, думаю, зрозуміло і без зайвих коментарів. І все ж додам: “Ла Страда” – це філософія мого життя.

Альона Кривуляк

Директорка департаменту Національних «гарячих ліній»

Вперше поріг офісу “Ла Страда-Україна” я переступила в 2012 році. Чесно кажучи, сумнівалась, не дуже розуміючи, що б я, ще студентка НПУ ім. М. П. Драгоманова могла дати цій на той час уже досить потужній організації. Підтримала мене у моєму виборі викладачка, нагадавши просту і відому всім істину: треба вірити в себе і свої сили. Дуже скоро я усвідомила, що “Ла Страда” – це те місце, де я можу розвиватися; це те місце, яке я сьогодні називаю другою домівкою, а людей, які працюють поруч, – своєю сім’єю.
Мені надзвичайно подобається напрями, за якими працює організація. Саме тут я знайшла себе… Себе, справжню.
Колектив “Ла Стради” – це взагалі особлива тема. Це чудові люди, з якими ти завжди відчуваєш себе “на одній хвилі”. Знаєте, про таких колег, які розумію один одного з півслова зазвичай говорять, що вони начебто і дихають разом. Ось це точно про нас!
Ми – колектив однодумців! Поруч мене люди, які не просто є колегами і колежанками. Це люди, які стали моїми друзями і подругами. Це люди, які, повторююсь, стали мені другою родиною.

Валерія Бондар

Психологиня

До Громадської організації “Ла Страда-Україна” я потрапила у 2013 році. Декілька разів я приходила на практику до організації, для того, щоб консультувати на Національних “гарячих” лініях.
У 2015 році я долучилась до команди Ла Стради. Починаючи з 2017 року починаю працювати в Департаменті профілактики, освіти та медіації. Чи мені це цікаво? Мабуть, це і є роботою, яка приносить задоволення. Працюючи ти не помічаєш як плине час, не рахуєш години до завершення. Потрапляючи до Ла Стради ти змінюєшся назавжи. По іншому дивишся на філософію життя, змінюєш свої погляди та цінності.
В громадській організації “Ла Страда-Україна” я знайшла однодумців/ок, друзів та подруг та просто гарних знайомих. Ла Страда для мене це постійний особистісний та карєрний розвиток. Це підтримка, команда, родина..так так, “ластрадівська” родина. Яка тебе підтримає, підскаже та допоможе. Завжди в мене виникає таке порівняння, що ми наче потяг. В якому є локомотив, вагони та провідники. Так ось, якщо немає вище переліченого, то цей потяг не поїде так як потрібно. Так ось і наша команда, ми доповнюємо один одного/одна одну. Маємо одну місію, філософію, цінності та рухаємось лише вперед. Для мене це робота в кайф. Команда з кою цікаво. Організація, яка назавжди залишиться в сердці.

Тетяна Харківська

Менеджерка в соціальній сфері

«Єдиний спосіб зробити видатну роботу – щиро любити те, що робиш»
(Стів Джобс (Steve Jobs)
Цей вислів, який коротко описує мене в потужній Громадській організації «Ла Страда-Україна». Робота в цій організації – не тільки приємне задоволення від того, що кожного дня ти працюєш на благо суспільству та допомагаєш людям, але й чудова можливість кар’єрного зростання й професіоналізму.
Достатньо один раз познайомитися з колективом ЛаСтради і ти назавжди будеш пам’ятати про нас. Бо більш дружньої, позитивної, творчої, креативної команди я не зустрічала ніде. І це надихає.