Національна медіаторська мережа

Статистика діяльності Національної медіаторської мережі

Медіаторами та медіаторками Національної медіаторської мережі за період 2017-1 півріччя 2020 року було проведено:

10 820 заходів з них:

4 821 медіація3671 інформаційних та тренінгових заходів2 328 кіл

Охоплено 144 794 учасників та учасниць

58 642 учнів та учениць43 226 фахівців та фахівчинь42 926 батьків та членів громади

Національна медіаторська мережа Громадської організації «Ла Страда-Україна» – це добровільне об’єднання медіаторів/медіаторок, які пройшли навчальну програму (не менше 40 академічних годин) та мають відповідну сертифікацію і розділяють цінності ГО «Ла Страда-Україна».

Національна медіаторська мережа, розпочала свою діяльність з вересня 2015 року. До складу Національної медіаторської мережі входить понад 500 медіаторів та медіаторок з 12 областей України (Вінницька, Донецька, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Луганська, Полтавська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Одеська, Київська та м. Київ). Діяльність поширюється на всю територію України

Національну медіаторську мережу створено Громадською організацією «Ла Страда-Україна» задля сприяння  вирішення конфліктів ненасильницьким шляхом, допомоги сторонам конфліктів знайти взаємоприйнятний варіант вирішення ситуації, розбудові миру та захисту прав людини; протидії насильству, ґендерній дискримінації, торгівлі людьми та жорстокому поводженню з дітьми тощо.

Склад Національної  медіаторської мережі може змінюватися шляхом виключення або поповнення нових членів/членкинь, які відповідають вимогам медіаторів/медіаторок Національної медіаторської мережі.

Національною медіаторською мережею було створено 207 Служб порозуміння, до складу яких увійшло 2 935 медіаторів та медіаторок однолітків (1 058 хлопців та 1877 дівчат), які є здобувачами освіти в закладах середньої, професійно технічної та вищої освіти.

Медіатори-однолітки – це учні та учениці, які пройшли спеціальне навчання базовим навичкам медіатора закладу освіти і практикують вирішення конфліктів мирним шляхом за допомогою медіації.

Служба порозуміння закладу освіти – це добровільне об’єднання учнів та педагогів-медіаторів та медіаторок.