Підвищення кваліфікації педагогічних кадрів “Запобігання та протидія проявам насильства: діяльність закладів освіти”

Підвищення кваліфікації педагогічних кадрів "Запобігання та протидія проявам насильства: діяльність закладів освіти"

Безпечне середовище та середовище без насильства у закладах освіти = якісна освіта та розвиток особистості!

Ми продовжуємо працювати задля досягнення цієї мети. ГО «Ла Страда-Україна» разом з командою експерток, у партнерстві з Урядовою уповноваженою з ґендерної політики розробили навчальну програму курсів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів “Запобігання та протидія проявам насильства: діяльність закладів освіти”. Програма схвалена комісією психології та педагогіки науково-методичної ради з питань освіти МОН України.

Інституційна спроможність – це підвищення компетенцій педагогічних працівників.

16-18 грудня 2019 р. у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та підтримки UNICEF Ukraine UNICEF Ukraine провели тренінг для тренерів «Запобігання та протидія проявам насильства: діяльність закладів освіти» і підготували сертифікованих фахівців із закладів післядипломної педагогічної освіти з усієї України.

Які зробили акценти?

  • сформували розуміння видів насильства;
  • сформували навички ідентифікації постраждалих від насильства, ґендерно зумовленого насильства, жорстокого поводження, домашнього насильства, булінгу;
  • опрацювали механізм виявлення, реагування та перенаправлення в ситуаціях ґендерно зумовленого насильства, жорстокого поводження, насильства, домашнього насильства, булінгу;

Очікувані зміни?
Формування нетерпимого ставлення до насильства та булінгу.

Діяльність проводиться в рамках проекту «Створення механізму протидії булінгу та насильству у закладах освіти», який здійснюється ГО «Ла Страда-Україна» та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.